Rozwój i praca zespołowa

garden

Firma Bayer zachęca do szczerych dyskusji, dzielenia się wiedzą z otoczeniem i współpracy z partnerami zewnętrznymi. Masz szansę pracować w zróżnicowanym zespole u boku czołowych ekspertów, wykorzystując światową wiedzę i wspólną pasję do tworzenia nowych perspektyw. Przekuwanie pionierskich pomysłów w potężne rozwiązania wymaga inspirującej współpracy z osobami pełnymi entuzjazmu i błyskotliwości.

Nasza kultura wspiera pracowników poprzez regularne informacje zwrotne, międzynarodowe i zróżnicowane zespoły oraz ciągłe kształcenie i nowe możliwości. Dowiedz się, jak praca w firmie Bayer pomoże Ci podnieść umiejętności i poszerzyć horyzonty.

Kultura feedbacku 

Zależy nam na rozwoju osobistym pracowników. Jednym z najważniejszych sposobów jego wspierania jest regularne udzielanie informacji zwrotnych. Oprócz zarządzania wydajnością, prowadzimy indywidualne rozmowy o rozwoju oraz stosujemy metodologię 360 Feedback, aby promować kulturę informacji zwrotnych i rozwój pracowników w firmie Bayer.

why bayer

Rozmowa o rozwoju zachęca kierowników do zatroszczenia się o rozwój pracowników, natomiast pracownicy otrzymują bodziec do rozwoju zawodowego. W czasie rozmowy pracownicy omawiają z bezpośrednim przełożonym swoje mocne strony, obszary wymagające poprawy i ambicje zawodowe, aby ustalić plan rozwoju osobistego.

360 Feedback to narzędzie rozwoju pomocne dla kierownictwa, oferujące przejrzysty obraz wydajności każdego pracownika z perspektywy współpracowników i partnerów biznesowych. Pomagając pracownikom we wzmacnianiu ich wyjątkowych zalet i talentów, stale rozwijamy organizację i budujemy kulturę pracy, w której pracownicy mają możliwość pokazania swoich umiejętności, uczenia się i wykorzystywania pełni swojego potencjału.

Praca w międzynarodowych zespołach

Bayer Group zatrudnia pracowników ze 127 krajów na całym świecie. Dlatego promowanie współpracy z pracownikami i klientami pochodzącymi z różnych kultur jest dla nas priorytetowe.

why bayer

Bayer to zróżnicowane miejsce pracy. Wspieramy pracowników w ich staraniach bez względu na narodowość i pochodzenie. Różnorodność oznacza, że do Twojego zespołu będą należeć najlepsi i najświatlejsi specjaliści z całego świata, tworząc bogatą kulturę firmy i zapewniając klientom możliwość korzystania z najznakomitszej międzynarodowej i wielokulturowej fachowej wiedzy.

Indywidualny rozwój poprzez naukę

Firma Bayer jest przekonana, że kształcenie to proces trwający całe życie. Dlatego też dąży do inwestowania w edukację i szkolenie pracowników.

почему байер

Dlatego nasi pracownicy korzystają z szerokiej oferty programów edukacyjnych i szkoleń, które wspierają rozwój zawodowy i osobisty. Jedną z głównych zasad zarządzania talentami w firmie Bayer jest wykorzystywanie talentów, które każdy wnosi do firmy, a także bogactwa pomysłów, doświadczeń i perspektyw wszystkich pracowników. Umożliwienie rozwoju przyszłym pokoleniom liderów i ekspertów zapewnia stały, zrównoważony rozwój pracownikom i całej firmie.
 

Bayer Academy

Nasza firmowa akademia (Bayer Academy) kształtuje umiejętności przywódcze i kierownicze oraz praktyczną wiedzę poprzez wysoce skuteczne nauczanie dopasowane do naszej strategii i działalności.

adolescent Bayer Academy to ważna część strategii zarządzania talentami Bayer, której celem jest inwestowanie w rozwój własnych pracowników. 

Bayer Academy wspiera rozwój pracowniczy poprzez systematyczne programy szkoleniowe, a także towarzyszy pracownikom podczas wspinania się po szczeblach kariery. Nasze seminaria i możliwości kształcenia są dostępne na całym świecie w wielu językach. Są dostosowane do potrzeb lokalnych i globalnych.

Uczestnictwo w programach edukacyjnych Bayer Academy to zaproszenie do kształtowania przyszłości firmy, wymiany pomysłów i doświadczeń z innymi oraz zdobywania najnowszej wiedzy popartej badaniami, która umożliwia wychodzenie poza utarte schematy. Aktywnie angażujemy kierownictwo i wzmacniamy współpracę między organizacjami, budowanie kontaktów, widoczność marki i innowacyjność.

Globalny wewnętrzny portal pracy

hands Jednym z naszych celów jest tworzenie możliwości rozwoju kariery i umiejętności w całej organizacji Bayer aż do kierownictwa najwyższego szczebla. Muszą one być przejrzyste dla wszystkich, aby zachęcać do wewnętrznej mobilności.

Dlatego w 2012 roku stworzyliśmy wewnętrzny portal pracy, który daje pracownikom pierwszeństwo w ubieganiu się o nowe stanowiska i ułatwia im zdobywanie informacji o nowych ofertach pracy na świecie.

Poprzez zwiększenie przejrzystości i wewnętrznej mobilności pracowników portal umożliwia każdemu z nich znalezienie takiej pracy w firmie Bayer, która będzie najlepiej odpowiadać ich umiejętnościom i ambicjom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *