Podnoszenie kwalifikacji językowych? Tak, ale w formie online

Pandemia nauczyła nas życia w nowej rzeczywistości i zmieniła nasze oczekiwania dotyczące wielu dziedzin życia, w tym także związanych z pracą i podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Zdobywanie kwalifikacji językowych jest jedną z dziedzin, która najbardziej poddała się trendom nauki zdalnej, zastępując znane dotychczas stacjonarne kursy językowe. Jakie są więc zalety nauki online?

Oszczędność czasu i pieniędzy

Decydując się na kształcenie w formie zdalnej, oszczędzamy czas oraz pieniądze, jakie poświęcilibyśmy na dojazdy do szkoły językowej i z powrotem. Nauka online cechuje się niezwykłą elastycznością: za pomocą komputera, tabletu lub komórki, możemy połączyć się na zajęcia z każdego miejsca na ziemi, bez konieczności martwienia się transportem.

Niwelowanie zjawiska wykluczenia społecznego

Dzięki wspomnianej wcześniej eliminacji problemu transportu, również osoby chore lub niepełnosprawne ruchowo mogą uczestniczyć w kursach językowych bez konieczności wychodzenia z domu. Dodatkowo, wybór indywidualnych zajęć językowych jest dobrą alternatywą dla osób, które boją się odzywać w większej grupie osób, dzięki czemu mogą się szkolić bez strachu o bycie ocenianym przez innych.

Indywidualne podejście do zajęć

Zdalne nauczanie umożliwia naukę we własnym tempie, z zajęciami dostosowanymi do naszych zainteresowań i potrzeb. Zapisując się na indywidualny kurs językowy, mamy gwarancję, że zajęcia będą zaplanowane w taki sposób, aby jak najbardziej sprostać naszym oczekiwaniom i obejmować słownictwo i zagadnienia, które najbardziej przydadzą się w pożądanej przez nas branży, czy to medycznej, budowlanej lub IT. Dlatego też, podnoszenie swoich kwalifikacji językowych nigdy jeszcze nie było tak proste!

Dostęp do licznych materiałów dydaktycznych i atrakcyjność prowadzonych zajęć

Zajęcia w formie online umożliwiają korzystanie z szerokiego wachlarza materiałów dydaktycznych, gdzie oprócz klasycznych podręczników, możemy znaleźć fora, testy online, gry, czy materiały wideo lub audio umieszczone na różnych serwisach internetowych, co sprawia, że prowadzone zajęcia są ciekawsze, a nauka z konieczności, zamienia się w samą przyjemność. Dodatkowo, dzięki cyfrowemu zapisowi lekcji, kursant zawsze może wrócić do zasobów i powtórzyć materiał w dogodnym dla siebie czasie oraz miejscu.

Jak znaleźć kurs językowy online, skrojony dla Twoich potrzeb?

W szkole językowej online CHOICES, pomożemy Ci zaplanować kurs, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania! To ty decydujesz o jego intensywności i harmonogramie, a nasi wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy zadbają o to, aby jak najlepiej przygotować Cię do zdobycia potrzebnych na rynku pracy kwalifikacji językowych, z wybranej przez Ciebie branży i na dowolnym poziomie językowym. Dlatego nie czekaj, weź karierę w swoje ręce i zacznij swój indywidualny kurs językowy już dziś!